• Свеж
Пушка Прашка Две Точка Брзо Ослободување Вртливата Месеци за Mlok со Брзо Прилагодливи Јамка
zoom_in

Пушка Прашка Две Точка Брзо Ослободување Вртливата Месеци за Mlok со Брзо Прилагодливи Јамка

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

најлон.Увезени. 【Висока густина најлон материјал】Оваа пушка прашка е направен од премиум супериорен материјал,со висока густина најлон,трајни,силна,Анти-оксидација слој на метал спречи од rusting .Одлични перформанси е погоден да ја користите за долго време. 【Прилагодливи рака】должината на прилагодливи од 35" на 56".Тоа е приспособена од страна на палецот јамка брзо .Брзо прилагодување движење прави поголема стабилност. 【Брзо ослободување QD копчето】На QD копчето те прави пофлексибилен,брзо да го закачите или одвои прашка од зглобот планината.Тоа е стабилен,нема случајно ослободување,посигурни. 【360 степен ротација】Притиснете го QD копчето за да ги ротира 360 степени и да се запре со отпуст.Анти-ротација дизајн од планината спречување на зглобот од врти. 【Целосна гаранција】Вашето задоволство е наша цел.Ние се обезбеди 100% наплата или замена гаранција за било какви прашања поврзани со.ве молиме контактирајте со нас ако добиете било какви проблеми со објектот ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Предност спецификација : 1.Премиум супериорен материјал,со висока густина најлон,Анти-оксидација слој на метал QD копче 2.Должината на пушка прашка е прилагодлив од 35" на 56".Тоа е приспособена од страна на палецот јамка брзо . 3.На QD копчето те прави пофлексибилен,брзо да го закачите или одвои прашка од зглобот планината. 4.Притиснете го QD копчето за да ги ротира 360 степени и да се запре со ослободување QD копчето за контрола на движењето. 5.QD вртливата планината со Mlok железнички инсталација.

Вака можеби ќе ви се допадне..