• Свеж
Гитара Мерење Алатка, Rustproof Feeler Мерач Сет за Мерење
zoom_in

Гитара Мерење Алатка, Rustproof Feeler Мерач Сет за Мерење

DEN 1862.40

Од стока
check Во продавницата

На feeler мерач има 32 ножеви, и сите перки се сите изгравирани со скала за точно мерење.Направени од премиум метален материјал со заоблени рабови, rustproof, спречување на гребење или сечење и издржливи.Исто така, може да се користи за да се измери висината на орев, на растојание од низа на прачка, и длабочината на секирај жлебови.Погоден за мерење на radian на fingerboard на различни инструменти и адаптација на стрингови.На understring радиус мерач исто така се врежани со скала, со што мерење многу повеќе погодно.Функција : 1. На feeler мерач има 32 ножеви, и сите перки се сите изгравирани со скала за точно мерење.2. На understring радиус мерач исто така се врежани со скала, со што мерење многу повеќе погодно.3. Направени од премиум метален материјал со заоблени рабови, rustproof, спречување на гребење или сечење и издржливи.4. Погоден за мерење на radian на fingerboard на различни инструменти и адаптација на стрингови.5. Исто така, може да се користи за да се измери висината на орев, на растојание од низа на прачка, и длабочината на секирај жлебови.Спецификација : Предмет Тип : Feeler Gauge Material : Метал + Нерѓосувачки Steel Applicable Инструмент : Гитара Пакет Листата : 9 x Understring Радиус Gauge1 x Feeler Мерач (32 Додатоци).

Item Type:
Feeler Gauge
Material:
Metal + Stainless Steel
Applicable Instrument:
Guitar
Package List:
9 x Understring Radius Gauge :
1 x Feeler Gauge (32 Accessories) :

Вака можеби ќе ви се допадне..