• Свеж
Присутни Мали Барел Карбид Малку Сребро/Злато (Gold XXC)
zoom_in

Присутни Мали Барел Карбид Малку Сребро/Злато (Gold XXC)

DEN 203.76

Од стока
check Во продавницата

Направен во Јапонија.Мирно искуство, што се користи за Маникир и Педикир.Погоден за Стручно, Салон, па дури и за Домашна употреба.Висок Квалитет, Rustless, & Трајни, Направени за E-датотека машини со 3/32" Collet месо тело.Овој Мал Барел парична Казна ронки Злато/Сребрена Карбид Малку се користи за површината работа, скратување акрил и гел производ, backfill сечење и c-криви.Единствената разлика помеѓу големи барел малку и мал барел малку ако обемот на малку, овозможувајќи за нокти techs да изберете нивните преференции.Направени за e-датотека машини со 3/32" collet затворање механизам.Мали Барел малку е достапна во Ред, Среден, Груб, X-Крупни, XX-Крупен чакал и во двете Злато и Сребро бои.Присутна е бренд на high-end помине производи серија направени од страна на нас, БНП убавина снабдување.Присутни бренд произведува вежба битови, гел лак и гел четки.Сите тие се направени од високо квалитетни материјали од Јапонија.

Вака можеби ќе ви се допадне..