• Свеж
Powever 2021 Playstation Конзола PS5 Диск Верзија со Двајца Контролори и Powever Додаток Случај
zoom_in

Powever 2021 Playstation Конзола PS5 Диск Верзија со Двајца Контролори и Powever Додаток Случај

DEN 1108.80

Од стока
check Во продавницата

2021 Најновите Play Station : Искуство молња брзо вчитување со ултра-висока брзина на SSD, продлабочување на потопување со поддршка за haptic feedback, adaptive предизвикувачи и 3 D Аудио, и сите нови генерација на неверојатна Play Station игри.Ултра-висока брзина на SSD : Зголеми вашиот игра сесии со во близина на-инстант оптоварување пати за инсталираните PS5 игри.До 120 fps со 120 Hz излез : Уживајте мазна и течност висока стапка на игра на до 120 fps за компатибилен игри, со поддршка за 120 Hz излез на 4 K прикажува.Доаѓа со 2 безжични контролори и Контролор случајот; Дојде во костец со извонредно адаптивни предизвикувачи, се чувствуваат ефектите и влијанието на вашиот во играта активности преку динамичен сетилен фидбек.PS5 конзола Искуство молња брзо вчитување со ултра-висока брзина на SSD, продлабочување на потопување со поддршка за haptic feedback, adaptive предизвикувачи и 3 D Аудио, и сите нови генерација на неверојатна Play Station игри.Интегрирани I/O обичај интеграција на PS5 конзола системи им овозможува на креаторите повлечете податоци од SSD толку брзо така што тие може да дизајн игри во начини никогаш пред тоа можно.Зачудувачки игри се Восхитуваат на неверојатна графика и нови искуства PS5 карактеристики.Ултра-висока брзина на SSD Зголеми вашиот игра сесии со во близина на-инстант оптоварување пати за инсталираните PS5 игри.HDR технологија Со HDR ТВ, поддржан PS5 игри екранот неверојатно жив и lifelike спектар на бои. 8 K излез PS5 конзоли поддршка на 8 K излез, па можете да играте игри на вашиот 4320p резолуција на екранот. 4 K ТЕЛЕВИЗОР игри да Игра вашата омилена PS5 игри на вашиот прекрасен 4 K ТЕЛЕВИЗОР.До 120 fps со 120 Hz излез Уживаат мазна и течност висока стапка на игра на до 120 fps за компатибилен игри, со поддршка за 120 Hz излез на 4 K прикажува.Бура 3 D Audio Tech уживајте во soundscapes од каде се чувствува како ако звукот кој доаѓа од секоја насока.Преку слушалки или ТВ-звучници, вашата околина навистина оживее со Бура 3 D Audio Tech во поддржани игри.Haptic feedback Искуство haptic feedback преку Dual Sense безжичен контролер во одберете PS5 наслови, и се чувствуваат ефектите и влијанието на вашиот во играта активности преку динамичен сетилен фидбек.Адаптивно предизвикувачи Дојде во костец со извонредно адаптивни предизвикувачи, кој динамичен отпор нивоа кои симулираат физичко влијание на во-игра активности во одберете PS5 игри.

Вака можеби ќе ви се допадне..