• Свеж
APG 13870RF125B0050FC, 1/2 300# Прстен 1/8 C4324 Покренати се Соочуваат со Заптивка (Пакување од 300 компјутери)
zoom_in

APG 13870RF125B0050FC, 1/2 300 Прстен 1/8 C4324 Покренати се Соочуваат со Заптивка (Пакување од 300 компјутери)

DEN 1848.00

Од стока
check Во продавницата

Цена за Пакет од 300 компјутери.APG, 13870 RF125 B0050 FC, 1/8" Дебела Thermoseal, C4324 Прстен Заптивка, Зелена 400# За 1/2" Pipe Recycled fiberglass и aramid се вклопуваат, нитрилна врзивно средство, низок притисок на пареа, вода и гасови, добро за масла и горива.Затегнувачка цврстина 1500 psi се типични.Промена во затегнувачка цврстина 30% максимум намалување.

Вака можеби ќе ви се допадне..