• Свеж
SONGMICS 8 Gal корпата за Ѓубре, Кујна корпата за Ѓубре, од не ' Рѓосувачки Челик Ѓубре Може, со Шарки Капак, Пластични Внатрешна Кофа, Мека Затворање, Мирис Доказ, Хигиенск?
zoom_in

SONGMICS 8 Gal корпата за Ѓубре, Кујна корпата за Ѓубре, од не ' Рѓосувачки Челик Ѓубре Може, со Шарки Капак, Пластични

DEN 1413.60

Од стока
check Во продавницата

Пак грозно нешто во Око-Catcher : нема причина дека корпата за ѓубре мора да се погледне неправеден.Од мат сребрен финиш на своите чисти линии, ова SONGMICS 8 gal ѓубре може да го прави дел од дизајн во вашата кујна, бања, или канцеларија.Чекор да се Фрли : Тоа е тешко да се отвори капакот на корпата за ѓубре со вашите раце додека готвење, и тоа е причината зошто ние го дизајнираше овој корпата за ѓубре со возилото, да им се овозможи да лесно да се исчисти вашата кујна без да се допира корпа.Таа Има Мека Страна : Иако се направени со цврсти нерѓосувачки челик надворешноста, ѓубре може да е нежна—баферот механизам го прави капаци блиску тивко, полека и тивко, без гласно clang.Кофа во Корпа : Ова ѓубре може да вклучува отстранлив кофа за лесно чистење ако вашиот ѓубре торба случајно крши и spills; на исечок назад дупка е погодно за промена на лагер и го чува уредно скриени.Она што Се : чекор-на корпата за ѓубре со отстранлив пластични внатрешна кофа за хаос-слободен празнење, воздух-тесни, мирис-доказ затворање, нога педалата за hands-free access, и на модерен, стилски изглед да го подигнете вашиот простор.Боја : Сребро.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Може, Пластични Внатрешна Кофа.Производ Големина : 13.8"L x 9.4"W x 24.8"H (35 x 23.8 x 63 cm).Внатрешниот Кофа Големина : 13.8"L x 9.4"W x 22.6"H (35 x 23.5 x 57.5 cm).Вкупна Висина со Отворите Капакот : 33.7" (85.5 cm).Производ Тежина : 8.4 lb (3.8 kg). 1 x корпата за Ѓубре.Ги чисти со мека, влажна крпа и да користите благ детергент, ако е потребно.

Вака можеби ќе ви се допадне..