• Свеж
Hepix Компатибилен со iPhone 12 Случај Цвет, Флорални Јасно iPhone 12 Про Случај за Жени, Девојки, TPU Случај за iPhone 12, iPhone 12 Случај Цвеќиња, iPhone 12 Телефонот Случај, Акварел Црвена
zoom_in

Hepix Компатибилен со iPhone 12 Случај Цвет, Флорални Јасно iPhone 12 Про Случај за Жени, Девојки, TPU Случај за

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

【ФУНКЦИЈА】i Phone 12 Про случај цвеќиња, i Phone 12 случај флорални.Овој тенок џебен пријателски флорални Случај за i Phone 12 /12 Про случај нуди нула заштита, додава зафат и држи вашиот телефон тенок и елегантен.Тоа нема да додадете дел на вашиот Случај за i Phone 12/12 Про(6.1") 2020 година. 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА ЗА PEONY IPHONE 12 СЛУЧАЈ】Целосна Покриеност Заштита на сите страни, пред се покрена усна и четири заштитни браници за екран и камера заштита, и шок апсорбирање на внатрешни работи за пад безбедност. 【ОЧИ-ФАЌАЊЕ на】Атрактивни & прекрасни акварел розова и сина Peony Цвеќиња дизајн го прави вашиот телефон 12 повеќе квалитетен и стилски, TPU Технологија се направи print розова peony цвеќиња живописни и никогаш да не исчезнат или нула. 【ГОЛЕМИ ИСЕЧОК IPHONE 12 ПРО СЛУЧАЈ ЦВЕЌИЊА】Точни пристаништа и одговорно Копчиња дизајн за звучник, екран, камера и пристаништа, лесен пристап до сите порти и конектори.Случај лесно слајдови во и надвор од вашиот џеб. 【ПРОДАВНИЦА ГАРАНЦИЈА】Секој Hepix производ е направен-да-цел и рака-прегледано од агол до агол.Со ова, ние може да обезбеди висок квалитет на производите, остануваат во средината и ние и ветуваме на 100% задоволство.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Вака можеби ќе ви се допадне..