• Свеж
РОСИ Ноктите Глам Натопи во Прав 0.6 мл | француски Помине на доградба на Акрилни Нокти Уметност | Стартер и Професионални | Шарени Потопување во Прав | Калциум и Витам
zoom_in

РОСИ Ноктите Глам Натопи во Прав 0.6 мл | француски Помине на доградба на Акрилни Нокти Уметност | Стартер и Професионални

DEN 2368.80

Од стока
check Во продавницата

✔ДОМАШНА УПОТРЕБА ИЛИ ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА - Примена на ноктите потопување во прав е многу лесно и брзо.Тоа може да биде направено од страна на професионалци или некој дома и тоа е забавно да се користи нашите различни 200+ бои;. ✔ЕДНОСТАВНА . ✔МОДЕРНАТА УПОТРЕБА - Заборавајте за лак, тешко гел или традиционален акрилик на ноктите.РОСИ НОКТИТЕ глам во прав е многу полесно да се користат без штетни мириси, достигнувајќи салон за убавина-квалитетни резултати;. ✔ШИРОК СПЕКТАР USAGE - шарени глам прав е погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти.РОСИ се Натопи во Прав е совршен за DIY помине уметност дизајн;. ✔БЕЗБЕДНОСТ - РОСИ НОКТИТЕ глам во прав е сигурно, безбедно и лесно да се справи за двете професионалци и домашни корисници.Нашите Потопување во Прав нема да го оштети вашиот ноктот и е достапна за воздух-сува.Зошто Да Се Натопи Во Прав?.Во споредба со гел и класичната ноктите полирање, натопи нокти ќе трае насекаде од три до четири недели.Натопи mani се чувствува природни и обезбедува долготрајна сила т чип или кора.За разлика од акрил, користење на Роси Глам Прав бара малку за да нема искуство и ќе се постигне салон за убавина-квалитет на резултатите од удобноста на вашиот дом.Нема мирис на сите, и целосно хемиски слободни.

Вака можеби ќе ви се допадне..