• Свеж
CutebriCase Apple iPhone XR Телефон Случај, Мека TPU Shockproof Fallproof Заштитна Силиконска Маска Школка (Сина, Пурпурна Простор Галакси Маглина Дизајн)
zoom_in

CutebriCase Apple iPhone XR Телефон Случај, Мека TPU Shockproof Fallproof Заштитна Силиконска Маска Школка (Сина,

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

[ Применливи Модели ] : Само компатибилни со Apple i Phone XR. [ Напредни IMD Технологија ] : Во Калап-Декорација технологија обезбедува на XR телефон случај има одлична отпорност на абење и нула отпор.HD(High Definition) Боја Печатени под Слој на домашно МИЛЕНИЧЕ.Тоа никогаш нема да падне или бледнее, со што текстура на дизајнот повеќе јасно, живописни и издржливи. [ Заштитна ] : Направена на премија за гума, силикони материјал, дебела, но не се тешки, овие apple XR опфаќа би можеле да го издржат најмногу судир, гребнатини, капки, испакнатини и шок.Доволно покрена рабови се заштити пред екран и задната камера од руптура.Внатрешноста на случајот е мека и мазна, кој ќе го задржи на задната страна на вашиот телефон од гребење. [ Прецизни Тактилни Копчето ] : Прецизност сечење на XR случај на позицијата на тома, копчето,звучници,камера и други пристаништа, уверувам копчиња чувствителност и лесно да пристапите до сите контроли. [ Единствена Шема Дизајн ] : Сина и виолетова галакси простор дизајн и непречено да се допира, се комбинираат мода и едноставност да покажат највисоко ниво на убавина.Воведувањето на Cutebricase XR Телефон Случај на Корица : Само компатибилни со Apple i Phone XR.Стилски и Уникатен Оваа apple i Phone XR случај со користење на ексклузивен дизајн комбинира IMD технологија, го прави вашиот телефон сјај и стилски.Сеопфатна Заштита Одговорно копчиња за лесна за користење, изградба на ограден со копчиња да го спречува дупки од прашина и проширување на копчиња живот.Safe Материјал i Phone XR случај користи не-токсични, flavorless, животната средина пријателски рециклирани пластични и мастила.Долга-трајни, анти-yellowing.Пакет се Вклучени 1x Случај Покритие за Apple i Phone XR со Мало Пакет.Професионална Услуга Нашите предмети дојде со една година гаранција.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте директно со нас и ние ќе служи во рок од 24 часа.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на средствата.За НАС Cutebricase тим е тимот кој се фокусира на оригиналниот дизајн.Имаме дизајнери со креативни модни идеи и одлична услуга тим посветен на обезбедување на клиенти со убава и практична производи.

Вака можеби ќе ви се допадне..