• Свеж
Oumefar Срце Облик Накит Организатор Складирање Музика Кутија со Танчерка Девојка Музички Подарок Кутија Таписерии Изработка Складирање Кутија
zoom_in

Oumefar Срце Облик Накит Организатор Складирање Музика Кутија со Танчерка Девојка Музички Подарок Кутија Таписерии

DEN 2140.80

Од стока
check Во продавницата

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : музичката кутија за накит е направен од високо-квалитетна ABS и електронски составни материјали, трајни, многу здрава и безбедна.Има доволно простор за девојки ѓердани, белегзии, обетки и други сувенири.ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Накит складирање кутија, без батерија, само треба рачно да го вклучите прекинувач, лесен за ракување, лесен за употреба, ви помогне да се задржи неуредна накит во ред и прават деца полн со радост.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Музичка кутија, фина изработка, парична казна и видливи текстура, многу важна за собирање.Тоа е, исто така, складирање кутија во која ќе може да се стави обетки, прстени или други накит, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби.НАЈДОБАР ПОДАРОК : роденденски подарок музичка кутија, таписерии изработка, со висок квалитет, е најдобриот подарок за деца, возрасни, стари лица роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, ви донесе добро искуство, тоа е ретка добар избор за вас.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Она што ние го продаде не е само на високо-квалитетни производи, но исто така и долгорочни услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Функција : 1. Тоа е, исто така, складирање кутија во која може да се стави вашите обетки, прстени или други накит. 2. Направени од високо квалитетна ABS и електронски компоненти материјал за издржливост и долг живот. 3. Не батеријата е потребно, само го вклучите се префрлате рачно, лесен за ракување и лесен за употреба. 4. На изработка е во ред, текстурата е прецизен и видливи, што е од голема колекција вредност. 5. Таписерии изработка, одличен квалитет, е на деца, возрасни, стари лица роденден, Божиќ, Денот на Вљубените најдобар подарок.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Музички Накит Кутија Материјал : ABS+ Електронски Компоненти Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл. 19x18.5x7.5cm / 7.5x7.3x3.0in Тежина : Околу.510g/18oz Карактеристики : Rotate пеколен пролет, отворите фиока, музика почнува одеднаш Пакет Листа : 1 x Музички Накит Кутија Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Musical Jewelry Box
Material:
ABS+ Electronic Components
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx. 19x18.5x7.5cm / 7.5x7.3x3.0in
Weight:
Approx.510g/18oz
Features:
Rotate clockwork spring, open the drawer, music starts at once
Package List:
1 x Musical Jewelry Box :
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Вака можеби ќе ви се допадне..