• Свеж
Шапка Големина Лента Редуктор Пена: 48 Компјутери Лепило Пена Големината Мрачно Големината Лента Пена Инсерти за Мажи Жени Капа Шапка
zoom_in

Шапка Големина Лента Редуктор Пена: 48 Компјутери Лепило Пена Големината Мрачно Големината Лента Пена Инсерти за

DEN 326.16

Од стока
check Во продавницата

Не спречува пот да се задржи вашата капа чисти и имаат долг живот, но исто така може да го прилагодите вашиот капа големина.шапка мерење лента.На задната страна на секоја лента е лепило, овозможи да се држи ги на внатрешноста на sweatband директно, или можете да ги шие на sweatband со цел да се утврдат ги цврсто.капа абсорбента пот влошки.Може да се додадат на внатрешноста на sweatband со цел да се направи вашиот капи прибл.пена за намалување на лента.Направи на ЕВА, и лесни, нема да предизвика било discomforts на вашата кожа.капи sweatband.Одлично за било структурирана капа за мажи, жени или деца.Fedora капи, женска капи, каубојска капа, cabbie или newsboy капи и сл.каубојска капа големина редуктор.Опис самолепливи Шапка Редуктор ЕВА Големина Редуктор Лента за Шапка Sweatband Карактеристики - Материјал : ЕВА - Боја : Црна, Бела Големина : 11 X2 X0. 5cm 4. 32 X0. 79 X0. 20 инчи Пакет Вклучувајќи 48 x Шапка Големина Reducers.

Вака можеби ќе ви се допадне..