• Свеж
Ретро Домот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Со Заклучување на Гроздобер Богатство Градите Сад Кутија Trinket за Дрвени Организатор Дома Декорација (2) преносл
zoom_in

Ретро Домот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Со Заклучување на Гроздобер Богатство Градите Сад Кутија Trinket

DEN 231.84

Од стока
check Во продавницата

★Рачно изработени, притисне мулти-слој за Заштита на Животната средина дрво одбор, површината е мазна полиран, силата на материјал е висока, и не е лесно да се скрши. ★Складирање Кутија за Накит Градите многу удобен простор и енергија, одлична за домашни или отворено патување. ★Поле на примена : играчки, козметика, мобилни телефони, слушалки кабли, канцелариски материјал. ★Главната боја натпревари на Антички Бакар-обоени заклучување, давајќи силен класичен атмосфера. ★Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит, Lockable дизајн, безбедно функција : додатоци, складирање, подароци.Ретро Домот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Со Заклучување на Гроздобер Богатство Градите Сад Кутија Trinket за Дрвени Организатор Дома Декорација,(2) пренослива торба за носење преносни носење на кутии Водоотпорен кутија додатоци Водоотпорен експлозија-доказ кутија водоотпорен кутија за електроника Електрични Штекер Кутии Професионални случај за фотографија лента со алатки додатоци лента со алатки организаторите и storage100% сосема нов и висок quality Wooden Пиратски Накит Складирање Кутија Гроздобер Богатство Градите за Дрвени Organizer Retro Домот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Со Заклучување на Гроздобер Богатство Градите за Дрвени Организатор Дома Decoration Retro Домот Дрвени Пиратски Накит Складирање Кутија Со Заклучување на Гроздобер Богатство Градите Сад Кутија Trinket за Дрвени Организатор Дома Декорација,(2)Карактеристики : рачно изработени, притисне мулти-слој за Заштита на Животната средина дрво одбор, површината е мазна полиран, силата на материјал е висока, и не е лесно да се скрши.Главната боја натпревари на Антички Бакар-обоени заклучување, давајќи силен класичен атмосфера.Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит, Lockable дизајн, безбедно функција : додатоци, складирање, подароци.Поле на примена : играчки, козметика, мобилни телефони, слушалки кабли, канцелариски материјал.Складирање Кутија за Накит Градите многу удобен простор и енергија, одлична за домашни или отворено travel Specifications : Точка Име : Гроздобер Складирање Box Features : Гроздобер, Lockable, Простор Saving Color : дрво color Material : дрвени board Size;Образец 1,2,3 : Мал : 21.5x14.5x15cm/8.5х5.7x5.9inch Pattern 4,5,6 : Големи : 22x17.5x15.5cm/8.7x6.8x6.1inch Optional : 1,2,3,4,5,6 Пакет : 1x Накит Складирање Box Notice : 1.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.2.Не Retail Package.3. Поради monitor settings и услови на осветлување.

Вака можеби ќе ви се допадне..