• Свеж
KOVOSCJ Нордиските Стил Лустерот Гроздобер француски Кралски Таванот K9 Кристал Pendant Светилка DIY Дома Деко Дневна Соба Ретро Железо E14 Luminaria Pendant Светлина Тела,90-260V Дома ?
zoom_in

KOVOSCJ Нордиските Стил Лустерот Гроздобер француски Кралски Таванот K9 Кристал Pendant Светилка DIY Дома Деко

DEN 1730.40

Од стока
check Во продавницата

Предмет Тип : Pendant Светла.Е Dimmable : Нема.Место : Хотел Соба,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Студија.Извор на енергија : ACVoltage : 90-260 VLighting Област : 10-15square meters Finish : Iron Lampshade Боја : Gray Base Тип : E14 Is Светилки се Вклучени : No Model Број : 1023 Light Извор : LED Bulbs Number на извори на светло : 3 Technics : Painted Style : УМЕТНОСТ DECOMaterial : Crystal Installation Тип : Цевка Erected Switch Тип : Other Body Материјал : Стакло, Iron Application : трпезарија.

Вака можеби ќе ви се допадне..