• Свеж
2 Пакет Бебе столче Покритие за Момчиња, Девојки, повторното користење Старечки Маски за Доење
zoom_in

2 Пакет Бебе столче Покритие за Момчиња, Девојки, повторното користење Старечки Маски за Доење

DEN 616.56

Од стока
check Во продавницата

❤【Пакет】-ќе добиете : 2 x столче Капак. ❤【Мека И Безбедно Ткаенина】Ова бебе столче покрие користиме високо квалитетни мека и безбедно флексибилен и да се дише дебели еластичен материјал обезбедува на вашето бебе е да дише додека доењето или патување на carseat.Тоа е, исто така, машина перат лесно грижа и нема деформација се случува после миење. ❤【Пријателски Без Допирање Знак】-"СТОП!БЕЗ ДА СЕ ДОПИРА!ВИ БЛАГОДАРИМЕ! " кој е доволно голем за да го зграби внимание на добро добронамерници, одличен начин да се учтиво прашајте другите не се допре до вашето бебе. ❤【ЗАШТИТА】360° ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА на ПРИВАТНОСТА : Доење Покрие го Задржува вашето бебе од сончева светлина, лето топлина и ветер, додека одржување на вашата приватност. ❤【Мулти Користите Функцијата】-поклопецот може да се користи како доенче carseat крошна, бесконечност доењето shawl, шетач маска, шопинг количка корица, превозникот sunshade маска, бебешко столче маска, хранење стол капак и висок стол капак.

Вака можеби ќе ви се допадне..