• Свеж
МИНГ-BIN Мерење Алатка Додатоци Висока Јачина Метрички 0.020-0.019 mm Вентил Форумот Feeler Мерач 16 Сечилото Dropshipping
zoom_in

МИНГ-BIN Мерење Алатка Додатоци Висока Јачина Метрички 0.020-0.019 mm Вентил Форумот Feeler Мерач 16 Сечилото Dropshipping

DEN 500.64

Од стока
check Во продавницата

Скала јасни, лесно да се користи.Метал за прицврстување на завртки, издржливи.Ве молиме не го стави на влажна средина.Овие величини се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и ' рѓа-отпорни.Мали димензии и лесно да се носат, можете едноставно да се задржи во вашата торба.

Вака можеби ќе ви се допадне..