• Свеж
SUPCASE Еднорог Буба Про Серија Наменета за Samsung Галакси S20 FE 5G Случај (2020), со Полно работно Тело Двоен Слој Солиден Потпирачот Случај со Вграден Екран Заштитник (Guldan)
zoom_in

SUPCASE Еднорог Буба Про Серија Наменета за Samsung Галакси S20 FE 5G Случај (2020), со Полно работно Тело Двоен

DEN 420.00

Од стока
check Во продавницата

[20 Метарски Пад Тестирани] : Мулти-слоевит TPU и Поликарбонат материјали се создаде крајната капка заштита. [Вграден екран заштитник] : Вграден екран заштитник спречува гребнатини без да се загрозат чувствителност на допир. [Потпирачот Функција] : Вграден-во Потпирачот поддржува портрет и пејсаж hands-free гледање. [Прецизни Cutouts] : Лесен пристап до сите порти, копчиња, и карактеристики, благодарение на точната дизајн на УБ Про. [Компатибилност] : Овој случај е дизајниран за Samsung Галакси S20 FE 5 G(G781 V/G781 U).НЕ одговара за Smausng Галакси S20 /S20 Плус/Галакси S20 Ултра.

Вака можеби ќе ви се допадне..