• Свеж
Линк Кабел 16FT/5M за Oculus Потрагата 2/Потрагата 1, USB C до USB C Голема Брзина за Пренос на Податоци, Брзо Полнење Кабел, USB 3.2 Генералот 1
zoom_in

Линк Кабел 16FT/5M за Oculus Потрагата 2/Потрагата 1, USB C до USB C Голема Брзина за Пренос на Податоци, Брзо

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Погоден за Oculus Потрагата 2 / Потрагата 1. Линкот кабелот се поврзува на Oculus Потрагата слушалки на игри на КОМПЈУТЕР, па ќе може да игра широк спектар на Oculus Судир апликации и игри.USB 3.2 Генералот 1 линк кабел компатибилен со USB 3.1/3.2, трансфер на податоци до 5 Gbps, полнење до 3А.TPE едно парче калапи, мека и еластична, се повеќе издржливи.90° лактот дизајн не е лесно да се скрши.На лепенка рака поправки на кабелот, и не е лесно да падне.5М/16 FT линк кабел ви овозможува да се движи слободно и ви овозможува подобар игри искуство.Пакување листа : 1 X Потрагата 2 линк кабел (Oculus Потрагата слушалки не е вклучено во испорака на пакетот).Производ Параметар име на Производ : 16 FT Потрагата 2 линк кабелот за PC Применлив модел : за Oculus Потрагата 2/Потрагата 1 тип Интерфејс : USB C до USB 3.0/USB C Главен материјал : TPE+бакарна жица Производ Големина : 16.4 ft/5m Производ во боја : црна Излез тековната : 3А брзината на Трансфер : 5 Gbps Пакување листа : 1 X Потрагата 2 линк кабел Имајте на ум : Oculus Потрагата слушалки не е вклучено во испорака на пакетот.Имајте на ум : Вие не може да го користат овој кабел за да го дадат она што го гледате во Потрага на вашиот ТВ.Ако не сте 100% задоволни со нашата објект, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, гаранција со 1 година' гаранција.Ние нудиме безусловно се врати или размена на услуги за индивидуалните неисправни предмети или исчезнати делови.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail на.

Вака можеби ќе ви се допадне..