• Свеж
VR Очила на Лицето Пена СТП Лице Перница Покрие Замена Пена Подлога за Reverb G2 VR 2 ПАРЧИЊА
zoom_in

VR Очила на Лицето Пена СТП Лице Перница Покрие Замена Пена Подлога за Reverb G2 VR 2 ПАРЧИЊА

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Оваа пена подлога е од суштинско значење ако планирате да ги споделите вашите слушалки со никого.Совршено решение за да се задржи вашите слушалки чиста и хигиенски исправна.Така можете да ги споделите вашите VR слушалки со вашите пријатели ???семејството самоуверено.Повеќе Удобно : Нашата пена подлога е многу поудобно од оригиналот пена една ???ви овозможува да се игра и подолго без иритирачки вашето лице.Лесно да се Инсталира и Чиста : Поврзете на нашата кожа замена дел на постојните лента на слушалки и можете да почнете да го користите.Едноставно избрише за чистење кога е потребно.Пакување Листа : Пена Подлога *2. VR Очила на Лицето Пена СТП Лице Перница Покрие Замена Пена Подлога за Reverb G2 VR 2 ПАРЧИЊА Спецификации : Материјал : Сунѓерот + Кожа Боја : Црна Погоден за : за Reverb G2 VR.

Вака можеби ќе ви се допадне..