• Свеж
Droid Maxx 2 Случај, Тешки Универзален Автомобил Планината Мобилен Телефон Носителот На Допир Шофершајбната Паркирање На Автомобил Планината Носител (Автомобил Планин
zoom_in

Droid Maxx 2 Случај, Тешки Универзален Автомобил Планината Мобилен Телефон Носителот На Допир Шофершајбната Паркирање

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Motorola Droid Maxx 2. Лесен за употреба.Се инсталира за помалку од една минута!.Придава безбедно да табла или шофершајбната.Висока температура оцени за да издржат дури и во најжешките на лета;.Компактен & Лесен Дизајн - совршен за Патување.Универзален Мобилен Телефон за во Автомобил Планината ќе ви помогнат да го избегнете.. - се Движат повреди - да мора да се отстрани вашиот телефон е случај - се Бореа за вашиот мобилен уред - Недостасуваат важни повици Имаат повеќе пријатно возење.. 1. Уживајте лесно & safe гледање на вашиот мобилен телефон додека возите 2. Цврст, лесни градежни и компактен дизајн за лесна преносливост 3. Лесен пристап до вашата музика, плејлисти, Spotify & Пандора станици 4. Hands-Free гледање на вашиот мобилен навигација стан 5. 360 степени вртливата акција обезбедува широк спектар на гледање опции.

Вака можеби ќе ви се допадне..