• Свеж
Поларните Кит Занает Организатор Фах Морска Желка Форма за Уметности и Занаети Хоби Боја Маркер Пенкало, Четка Забава Складирање Caddy Трајни Висока Густина Трајни Ц
zoom_in

Поларните Кит Занает Организатор Фах Морска Желка Форма за Уметности и Занаети Хоби Боја Маркер Пенкало, Четка

DEN 1198.80

Од стока
check Во продавницата

Чувајте ги вашите вештини и занаети снабдувањето со сите уредни, се организираат и во лесно се постигне со премиум Поларните Кит Премиум занает организатор лента (морска желка дизајн).Вклучува 1 црна висока густина пена организатор со неколку згодни прегради (занает резерви не се вклучени).Забава во облик на организаторот е идеална за спалната соба, playroom, дом, канцеларија, кујна, работилница, гаража, подрум, хоби/занает соба и повеќе!.Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор за складирање, и да ја задржите вашиот често се користи занает предмети на организиран и уреден!.Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пена материјал, оваа прекрасна организатор е не се лизга, не-нула, анти-штракаат и супер лесен за чистење.Мерки приближно 2 метри (24") широк x 2" дебела.Чувајте ги вашите вештини и занаети снабдувањето со сите уредни, се организираат и во лесно се постигне со премиум Поларните Кит Премиум занает организатор лента (морска желка дизајн).Вклучува 1 црна висока густина пена организатор со неколку згодни прегради (занает резерви не се вклучени).Забава во облик на организаторот е идеална за спалната соба, playroom, дом, канцеларија, кујна, работилница, гаража, подрум, хоби/занает соба и многу повеќе!Направи оптимално користење на вашите скапоцени простор за складирање, и да ја задржите вашиот често се користи занает предмети на организиран и уреден.Направени од елегантен лесни уште трајни висока густина водоотпорен црна пена материјал, оваа прекрасна организатор е не се лизга, не-нула, анти-штракаат и супер лесен за чистење.Мерки приближно 2 метри (24") широк x 2" дебела.

Вака можеби ќе ви се допадне..