• Свеж
Newfinder Подот Светилка со Полици и Фиока, Модерен Стои Светилка со 3 Ниво Чување Полиците за Спалната соба Канцеларија, Дневна Соба 63Високи Плоштад (Кафеава боја со Фи?
zoom_in

Newfinder Подот Светилка со Полици и Фиока, Модерен Стои Светилка со 3 Ниво Чување Полиците за Спалната соба Канцеларија,

DEN 1559.76

Од стока
check Во продавницата

3-ВО-1 КАТ СВЕТИЛКА, ПОЛИЦИ, ФИОКИ : совршена комбинација на LED светло и чување полиците.Тоа може да се користи како екранот полица да се одржи вазни, фото албуми, вински чаши во дневната соба, или како тесен ноќни табела да се одржи книги, мобилни телефони, аларм часовниците во спалната соба.Мали фиоки може да се сместат мали предмети, како што се држачи за кабли, далечински контроли, и повеќе.Се ВКЛОПУВА МНОГУ ОРКЕСТАРОТ СТИЛОВИ : класичен led полица подот светилка е дизајниран со едноставни линии за да се вклопи во Азија, Јапонски, среден век, модерен, рустикален и farmhouse оркестарот, совршено одговара на вашата канцеларија, спална соба, дневна соба, студија соба, агол простор, или секаде каде што ќе може да треба мека топла светлина и shelving.ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата полица подот светилка е направен од дрвени со FSC сертификат, усвоен новиот површински третман технологија, беспрекорно поврзани, без боја.Опремени со бела ткаенина абажур, која може да дифузна светлина, што на светлината помек и подобро да ја заштитите очите од традиционалните стимулирање на светлината.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Newfinder полица подот светилка тежи околу 12 килограми.Тоа е мала тежина за да се соберат.Ние обезбедуваме упатство и сите потребни хардвер што треба, вклучувајќи ореви, завртки, капи, клипови, итн.Вие само треба да ги следат чекорите да се соберат. (Крушка светилка не е вклучен). 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДОТ ГАРАНЦИЈА : 100% од нашите производи доаѓаат со целосна 1 година гаранција.Без оглед на тоа дали производот е оштетен со превозот, или недостасуваат резервни делови, или оштетени за време на употреба.Било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..