• Свеж
Tuya Smart Живот Безбедносна Камера,EDSACE 1080P HD Безжичен WiFi Дома Надзор Пан/Навалите 360° Поглед Водоотпорен Ноќ Визија, Човечки Откривање,Автоматско Следење , 15 ft Продолжу?
zoom_in

Tuya Smart Живот Безбедносна Камера,EDSACE 1080P HD Безжичен WiFi Дома Надзор Пан/Навалите 360° Поглед Водоотпорен

DEN 2232.00

Од стока
check Во продавницата

【2 Начин Аудио & 2 Начин на чување】 : wifi безбедносна камера доаѓа со вграден микрофон и висок квалитет на говорникот за подобрено аудио квалитет и ќе ви овозможат да комуницирате со луѓето пред камера без разлика каде се наоѓате.Можете да ја репродукцијата од sd картичка или од tuya smart cloud складирање. 【1080 P HD & Ноќ визија】 : висока 1080 P резолуција,2 Мегапикселна HD леќа, ноќно растојание до 32ft кој обезбедува кристално јасна & мазна видео day & night Обезбедување на 360°хоризонтална и 90°вертикална ротација опсег. 【ПИ Човековите Откривање】 : НА Човековите Откривање е различен од традиционалните ПИР или движење откривање.Вграден-во ажурирани сензор само ќе се открие човечката движење, нема да бидат предизвикани од лисја, облак, животните или инсектите. 【Лесна инсталација】 : камерата доаѓа со 32 G SD картичка и 15ft продолжување кабел.Се разгледа на сите потреби за лесна инсталација. 【Далечинско гледање и споделување со други】 : Поддржуваат Android/iphone мобилен телефон апликација "tuya паметен" или "Smart Живот" ,поддржува multi-user далечинско гледање во исто време.Можете да ги споделувате камера со други корисници, можете да гледате слики со вашето семејство, и главниот корисник може да споделат или бришење на други корисници.

Вака можеби ќе ви се допадне..