• Свеж
GORGECRAFT 4 Стилови Пластична Мрежа Платно Торба Листови за Полнење Нето Покрие DIY Изработката Чанта Додатоци Crossbody Шиење Needlepoint Сет со 4pcs Пластични решетката Ткаенина ?
zoom_in

GORGECRAFT 4 Стилови Пластична Мрежа Платно Торба Листови за Полнење Нето Покрие DIY Изработката Чанта Додатоци

DEN 2330.40

Од стока
check Во продавницата

DIY NEEDLEPOINT КОМПЛЕТ : 4 PCS пластични решетката ткаенина, во различни големини, 10pcs заклучување бод маркери, може да се направи различни големина чанта или торба.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : 19.69x20.9inch, 17.72x18.54inch, 16.3x17.72inch, 9.06x11.5inch.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од флексибилни пластични, тоа може да биде свиткана без да се прекрши, површината е мазна, и стил е пре-сече.DIY ЗАБАВА : мрежа стил била пресечена однапред, само за да се шие обрасци или ги красат мрежа со чипка, монистра, панделки или предиво да се заврши торба.ШИРОКА ПРИМЕНА : Тоа е погоден за сплетам и капчиња проекти,крстот бод, везови,needlepoint и разни декоративни или DIY занает проекти.Дали вие го користите акрилик предиво со игли за плетење или цевка чистење со децата,сите може да се направи забава шарени пластични платно занает креации.GORGECRAFT 4 Стилови Пластична Мрежа Платно Торба Листови за Полнење Нето Покрие DIY Изработката Чанта Додатоци Crossbody Шиење Needlepoint Сет со 4pcs пластични решетката ткаенина и 10pcs Заклучување Бод Маркери Бренд : GORGECRAFT Материјал : Пластични Употреба : За Diy Торба за Шиење Функција : DIY NEEDLEPOINT КОМПЛЕТ : 4 PCS пластични решетката ткаенина, во различни големини, 10pcs заклучување бод маркери, може да се направи различни големина чанта или торба.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од флексибилни пластични, тоа може да биде свиткана без да се прекрши, површината е мазна, и стил е пре-сече.DIY ЗАБАВА : мрежа стил била пресечена однапред, само за да се шие обрасци или ги красат мрежа со чипка, монистра, панделки или предиво да се заврши торба.Големина Мрежа Платно Листови : 450x471x1.5mm, 1pc; Мрежа Платно Листови : 230x293x1mm, 1pc; Мрежа Платно Листови : 415x450x1.5mm, 1pc; ABS Пластика за Заклучување Бод Маркери Носителот : 22x11x3mm; pin : 1mm, 10pcs.

Вака можеби ќе ви се допадне..