• Свеж
MC Мода iPhone 11 Про Случај, Симпатична 3D Цртан филм Мечо Пух Забава Случај, целото Тело Заштитна Меки Силиконски Случај за Apple iPhone 11 Про 5.8 инчен 2019
zoom_in

MC Мода iPhone 11 Про Случај, Симпатична 3D Цртан филм Мечо Пух Забава Случај, целото Тело Заштитна Меки Силиконски

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" [2019 Ослободување].Направени на квалитет со силиконска, мека и еластична уште трајни и заштитни.Те штити од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини.Соодветна големи cutouts порт за полнење и џек за слушалки за да ги собере било која трета страна полначи и слушалки.Совршена како роденден и одмор подарок за вашата ќерка, внука, девојка, сопруга, пријатели.Карактеристики на производот - 360° шок-апсорбирање на судрат заштита, покривање на сите 4 страни и копчиња, покрена усните да ви помогне да се заштити камера - Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња и камерата; - Флексибилна меки силиконски материјал, тенок-fit, лесни & издржлив, лесен за инсталација и полетување.Пакет Содржина Случај само, телефон или други додатоци во слики не се вклучени.По продажба на Услуги Превозот, се врати & замена услуги се обезбедени од страна , може да се купи овој телефон случај на леснотија.

Вака можеби ќе ви се допадне..