• Свеж
Кожа Ранец Кабриолет да Торба Полна Жито Вистинска Кожа Патување Разноврсна Торба - Време за Отпор (Црна)
zoom_in

Кожа Ранец Кабриолет да Торба Полна Жито Вистинска Кожа Патување Разноврсна Торба - Време за Отпор (Црна)

DEN 4512.00

Од стока
check Во продавницата

✔️ РАНЕЦ КОЈ дава ИЗЈАВА – дали знаете дека има само 7 секунди за да се направи за првиот впечаток?И секој детал е важно - овој око-фаќање на кожа ранец ќе ви помогне да се претвори глави и го фати КОМПЛИМЕНТИ, направи да се чувствувате посигурни и добар изглед. ✔️ НАПРАВЕН ДА ТРАЕ – кожа торба е рачно изработени во Италија користење на изработка тајни пренесува преку генерации.Дувачкиот хардвер, солза-отпорни обвивка, YKK патентите – посветеност и ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ е она што овозможува неверојатен поглед на квалитетот кожа додаток. ✔️ ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ – ранец, лесно може да се претвори во торба, тоа е рамо ремени, прилагодлив во должина, широк отвор.ДИМЕНЗИИ - Висина : 12.6 во (32 cm); Должина : 10.6 во (27 cm); Width : 4.3 во (11 cm).БОНУС - тоа доаѓа со прашина торба!. ✔️ Еден ОД ЕДЕН ВИД – ранец е направен од целосна-жито cowhide кожа, која е рачно боени користење на зеленчук тен метод.Оваа уметничките техника одржува природен изглед на кожа, оставајќи го секое парче со малку различен модел.Па, ќе има само еден ранец како твое во светот. ✔️ КВАЛИТЕТ НЕ Е САМО ЦЕЛ, ТОА Е ВЕТУВАЊЕ – ние обезбедуваме 12 месеци ГАРАНЦИЈА.Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, ние сме тука за вас да го решат сите прашања и да се осигурате дека вашата среќа. 1 zip џеб. 2 лизга џебови. 4 zip џебови.Конвертибилна рамо ремени. 1 zip pocket2 лизга џебови. 4 zip pockets Convertible рамо ремени.

Вака можеби ќе ви се допадне..