• Свеж
OZXNO Антички Кука Hasp Latch 2-Пакет на Ѕвонење Замав Заклучување на Затворач Цинк Легура Лево Кука Latch со Монтажа Завртки за Накит Кутија Кабинет лента со алатки Куфер
zoom_in

OZXNO Антички Кука Hasp Latch 2-Пакет на Ѕвонење Замав Заклучување на Затворач Цинк Легура Лево Кука Latch со Монтажа

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Античкиот Тон Рогови Latch со замав рака дизајниран, со едноставна структура, идеален за мебел и декорација, заклучување и заштита.На Гроздобер Стил Кука Hasp димензија е 33 x 29 x 8 mm / 1.4 x 1.1 x 0.3 инчен, а должината на завртки е 8 мм.Направени од високо-квалитет цинк легура со позлата површина, задебелена и цврсти, што е добро за анти-корозија и анти- ' рѓа.Античкиот Latch Тока може да се користи за накит кутија, вратата, гроздобер случај, дрвени градите, куфер, лента со алатки, подарок кутија, птица куќа згради, деца кукла куќи итн.Пакетот вклучува 2-компјутери ретро лево Кука Hasp Latch и појавување на шрафовите за монтирање, лесно да се инсталира.OZXNO Антички Право Кука Hasp Latch е идеален додаток за накит кутија, кабинет вратата, гроздобер случај, дрвени градите, куфер, лента со алатки и така натаму.Спецификација : Стил : Замав Рака Рогови Затворач Latch Size : 33 x 29 x 8 mm / 1.4 x 1.1 x 0.3 inch Material : Цинк Легура, бронза-plating Color : Silver Package Вклучува : 2 buc Ретро Лево Кука Hasp Latch8 компјутери монтажа завртки.

Style:
Swing Arm Horns Clasp Latch
Size:
33 x 29 x 8 mm / 1.4 x 1.1 x 0.3 inch
Material:
Zinc Alloy, bronze-plating
Color:
Silver
Package Includes:
2 pcs Retro Left Hook Hasp Latch :
8 pcs mounting screws :

Вака можеби ќе ви се допадне..