• Свеж
Леново Chromebook 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп, Само 11,6-Инчен HD (1366 x 768) IPS Екран, MediaTek MT8173C Процесор, 4GB LPDDR3, 32GB eMMC, Chrome OS, Blizzard Бела, Изберете Вашиот eMMC (81HY0001US)
zoom_in

Леново Chromebook 2-во-1 Конвертибилна Лаптоп, Само 11,6-Инчен HD (1366 x 768) IPS Екран, MediaTek MT8173C Процесор,

DEN 6089.04

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 11. 6" HD (1366 X 768) Енергетски-Ефикасни LED-осветлување на Екранот, Моќ Р GX6250. Mediatech MT8173c 2. 1 GHz, Quad-Core, 4 GB LPDDR3 Меморија, 32 GB EMMC. 1 x USB 3. 1 Генералот 1, 1 x USB-C 3. 1 Генералот 2, 1 x HDMI, 1 x Display Port 1. 2, Стерео звучници, 1 x Микрофон-во/Слушалки-од комбо џек. 802. 11 AC, Bluetooth4. 1, HD веб-Камера со Микрофон, 4 во 1 читач на картички, нема Оптички Диск.Google Chrome оперативен СИСТЕМ, 2. 65 кг. , 0. 8-Инчен тенка, 45 Wh 3-cell литиум-јон, Blizzard Бела.Систем Ram Меморија Тип : Ddr3 Sdram.Опис : Леново Конвертибилна 2-во-1 Chromebook : Зголеми продуктивноста со ова 11. 6-инчен Леново Chromebook компјутер.Нејзините Mediatech процесор и 4 GB RAM меморија моќ својот Хром оперативен систем, и 32 GB цврст-држава диск продавници и ги штити потребните фајлови.Оваа Леново Chromebook компјутер има 720p камера за преземање на HD фотографии и видео и videoconferencing со пријатели и соработници.Дизајн : 2-во-1 Оперативен Систем : Google Chrome OS се Прикаже : 11. 6" HD (1366 X 768) Енергетски-Ефикасни LED-осветлување на Екранот Процесор : Mediatech MT8173c 2. 1 GHz, Quad-Core Меморија : 4 GB LPDDR3 Меморија Хард диск : 32 GB EMMC Оптички Диск : НЕМА Портови : 1 x USB 3. 1 Генералот 1, 1 x USB-C 3. 1 Генералот 2, 1 x HDMI, 1 x Display Port 1. 2, 1 x Микрофон-во/слушалки-од Комбо Џек Мултимедијална Картичка : 4 во 1 Читач на картички Видео : Моќ Р GX6250 Аудио : Стерео Звучници Безжично Поврзување : 802. 11 ac + Bluetooth4. 1 Вграден Во HD веб-Камера Со Микрофон : ДА Батерија : 45 Wh 3-cell литиум-јонска Боја : Blizzard Бела Димензии(инчи) : 0. 8" x 11. 5" x 8. 5" Тежина : 2. 65 Кг.

Вака можеби ќе ви се допадне..