• Свеж
simplehuman 60 Литри полу-Круг се Отвори може да се Тешки-Мерач Бранеа од Нерѓосувачки Челик + Код Стр 60 Пакет Облоги
zoom_in

simplehuman 60 Литри полу-Круг се Отвори може да се Тешки-Мерач Бранеа од Нерѓосувачки Челик + Код Стр 60 Пакет

DEN 1279.20

Од стока
check Во продавницата

Отворете топ дизајн : одличен за високо-сообраќај области, капакот е отворен дизајн, така што е брз и лесен за пристап.Голем капацитет : идеален за големи семејства или зафатен домаќинства.Лифт-оф капак : капак лифтови исклучување лесно за брз торба промени.Сокриете вишокот на кеса : горниот капак се протега да се скрие неуредна торба overhang.Со цел да се вклопи simplehuman ѓубре лименки совршено.Не зачестеноста, overhang или лизгање.Екстра-издржлива пластика и дебели двојно шевовите.Солза - и течење-отпорни кеси за отпадоци.Дебели, тешки-мерач челик прави ова може да дент-отпорни и здрав, кој е идеален за високо-сообраќај, тешки опкружувања.Нашите комерцијални лименки се достапни во различни бои, па тие може да се беспрекорно интегрирање во вашата околина.

Вака можеби ќе ви се допадне..