• Свеж
Ротирачки Имајќи Плочата,Tabletop Служат Трговија Прикажи Покажува Вртливата База На Топката Лого,Плочата Прстен,Ладно Валани Челик Круг Вртливата Плоча Имајќи
zoom_in

Ротирачки Имајќи Плочата,Tabletop Служат Трговија Прикажи Покажува Вртливата База На Топката Лого,Плочата Прстен,Ладно

DEN 1377.60

Од стока
check Во продавницата

► Користењето на силна ладно валани челични материјали, надворешната површина е позлатени, бојата е униформа, полиран и полиран, со висока густина челични топки, повисоки носивоста, пониски орбитал ротација, постабилна ротација, дебелина 14mm, имајќи капацитет : само 130 кг. ► Златна плочата лежишта се многу погодни за стакло, мермер, дрвени tabletops, исто така, и погодна за декорација торта, ТВ монитор загради, електронски поправки, врежан подови, храна, услуги, угостителство и услуги. ► Инсталација метод : Нема потреба да го инсталирате, ладно валани челични железнички се користи на задната страна за да се зголеми компресија отпор, мазна ротација, стабилна и флексибилен, лесен за употреба, мерење на растојанието на двете страни, и на плочата може да биде поставен во средината.На гумена подлога има силна анти-пропадна ефект. ► Карактеристики : shockproof, задебелена материјал, носат-отпорни, прашина-доказ, рѓа-доказ, анти-оксидација, 32-милиметри мека гумена подлога, супер вшмукување, спречување на плочата од движи, не се лизга и носат-отпорни, стабилна оптоварување-капацитет на носивост. ► Користењето сцена : На плочата е специјално користи за стакло, што има подобро адсорпција и анти-пропадна ефект, замена на оштетени мрзливи Сузан, high-end светлина луксузен стил, додавајќи вкусот на дом, убава, connotative, модерен и разновиден.Претставуваат : Може да ротира 360° Направени од не ' рѓосувачки челик и корозија-отпорни на ладно валани челик.Топката лого, noiseless ротација Не се лизга гумени нозе се задржи на ротација стабилна.Може да се користи во затворени простории или на отворено Опис на Производот Боја : Злато Димензии : 300 х 300 x 14 mm (12 x 12 x 0.6 инчи), 400 x 400 x 14 mm (16 x 16 x 0.6 инчи), 500 x 500 x 15 mm (20 x 20 x 0.6 инчи), 600 x 5600 mm ( 24 x 24 x 0.6 инчи) Мрзливи Сузан База има силна товарот капацитет и е централна додаток за професионална употреба како кујнската маса.Погоден за tabletops изработен од гранит, мермер, дрво или стакло.Со DIY Мрзливи Сузан плочата, тркалезна маса околу вас може да брзо се претвори во плочата.Тоа се многу погодни за семејства, Кинески јадење табели и на многу други места.Мулти-функција : исто така се користи за ТВ база, торта декорација, кетеринг услуга, храна екранот и услуга.Пакетот вклучува : 1 ротирачки slewing прстен.

Вака можеби ќе ви се допадне..