• Свеж
Персоналните Бебе Име на Доењето ги Покрива - Бебе столче Canopies за Момчиња, Девојки - Шетач Опфаќа - Шопинг Количка Корица (Rhodesian Тигар Мрачно Маскирна Шема)
zoom_in

Персоналните Бебе Име на Доењето ги Покрива - Бебе столче Canopies за Момчиња, Девојки - Шетач Опфаќа - Шопинг

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Кориснички бебе име мулти-користете маски за бебиња и мајка : Печатени со животни и цвет шема, може да кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" за да додадете вашето бебе е ИМЕ или ДАТУМ, Тоа е толку кул.Супер меки & Дише : нега капакот е изработен од 80% полиестер и 20% spandex, Универзална Големина : 34 x 70 x 72cm (13.4 x 27.6 x 28.3 во), На еластичен и дише ткаенина прави бебето столче опфаќа пространа и вашето бебе нема да се прегрее.кој c му помага на вашето бебе спие добро, а исто така да се задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, светлина, и дури и несакани случајни минувачи.嵔ϧ.Мулти-користете маски за бебињата и мајките : Старечки маска, доењето опфаќа, carseat крошна, бебешко столче маска, шетач заштита од сонце опфаќа, шопинг количка корица, хранење стол маска, превозникот sunshade, столче опфаќа за бебиња, дури и бесконечност старечки шамија. 3 D целосна покриеност : Лесен за употреба, Не било ремени, прилепува или сврзувачки елементи кои се вклучени, ако треба да доењето на вашето бебе кога во јавноста, само да се земе во секунди за да го носат нашите старечки покрива, сè е толку едноставно!Врвот се отворени, ви овозможува лесно да ги видите или пристап на вашето бебе.Совршен новороденче и бебе туш Подарок : Висок квалитет на ткаенина,живописни бои и без допир безбедност знак, ценет од страна на новите мајки и бебиња.Голема новороденче подарок од дедо, баба, тетка, чичко, внука или внук или expectant мајка.Safe Боење : Производ површината, печатени обрасци, не исчезнат, без луто мирис, безбедни за бебето.Ткаенината е лесен и дише за четири сезони користење.Тоа е дише во топлина уште топло доволно да го блокираат ветер за време на ладилникот месец.Инструкции за перење : Конвенционалните за перење, машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..