• Свеж
Okuyonic Куче Костим Вест, Полиестер Облека Куче Jumpsuit Улога Игра Костим Куче Топол Капут Трајни производи за Мали Средни Кучиња за Секојдневно Носење за Есен Зима Топл?
zoom_in

Okuyonic Куче Костим Вест, Полиестер Облека Куче Jumpsuit Улога Игра Костим Куче Топол Капут Трајни производи за

DEN 643.20

Од стока
check Во продавницата

Прекрасен облека за вашата прекрасна куче и мачка.Направени на квалитетот полиестер материјал, безбедно, мека, отпорни на абење, издржливи. 5 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Направете вашето домашно милениче поубаво и модерен на ноќта на Вештерките, имаат улога игра.Мек материјал, удобен за носење, направете вашето домашно милениче погледнете повеќе слатки.Функција : 1. Направени на квалитетот полиестер материјал, безбедно, мека, отпорни на абење, издржливи.2. Мек материјал, удобен за носење, направете вашето домашно милениче погледнете повеќе слатки.3. Направете вашето домашно милениче поубаво и модерен на ноќта на Вештерките, имаат улога игра.4. Прекрасен облека за вашата прекрасна куче и мачка.5. 5 големини на располагање, лесно да се добие што одговара за вашето домашно милениче.Спецификација : Миленичиња Облека Материјал : polyester XS, S, M, L, XL Големина Назад должина(cm/in) Градите(cm/in) XS 20/7.9 31/12.2 S 23/9.1 36/14.2 M 27/10.6 42/16.5 L 31/12.2 48/18.9 XL 35/13.8 53/20.9 .ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Миленичиња Облека Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Pet Clothes  :
Material:
polyesterXS, S, M, L, XL
Size Back length(cm/in) Chest(cm/in) XS 20/7.9 31/12.2 S 23/9.1 36/14.2 M 27/10.6 42/16.5 L 31/12.2 48/18.9 XL 35/13.8 53/20.9 :
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Pet Clothes  :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..