• Свеж
Safavieh Осветлување Колекција Рефлексии Наредени Топката Никел 58.5-инчен Подот Светилка
zoom_in

Safavieh Осветлување Колекција Рефлексии Наредени Топката Никел 58.5-инчен Подот Светилка

DEN 2589.12

Од стока
check Во продавницата

100% Памук.Увезени.Оваа светилка е направена од метал.Оваа светлина користи 100w лампи.Совршени за дневна соба, спална соба, den, библиотека, студија или канцеларија.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок квалитет и неверојатен стил.Да се чисти, ја избришат со мека, сува крпа; да се Избегне употребата на хемикалии и средства за чистење во домаќинството како тие може да ја оштетат заврши.Екран шик.Фотографии од haunts и домови на гламурозна стариот Холивудски ѕвезди и филм поставува инспириран елитниот рефлексии наредени топката подот светилка.Својата сјајна никел-заврши метална база и бела памучна тапан сенка додадете инстант гламур во секој ентериер.

Вака можеби ќе ви се допадне..