• Свеж
Ротирачки Тањир Круг Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Црна Ротирачки Послужавник За Кујна, Трпезариска Маса, Лесна За Споделување На Храна
zoom_in

Ротирачки Тањир Круг Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Црна Ротирачки Послужавник За Кујна, Трпезариска Маса,

DEN 1380.00

Од стока
check Во продавницата

► Висок квалитет на калено стакло ротирачки послужавник, не-токсични, без мирис, мазна и лизгава, висока температура отпор, анти-судир, силна носивоста, долгорочна употреба. ► Стакло мрзливи сузан плочата убава и лесно да се чисти.Тоа е многу погоден за големи размери, банкети, ресторани, кујни, ресторани, сали за состаноци и игри места. ► Лесно да се чисти, се заоблени рабови и убава, нежна и мазна, ќе не нула вашите раце кога ротира, и да се заштити безбедноста на вашето семејство. ► 360°на ротација, флексибилни ротација, стабилна и единствен брзина, шифрирана топката челик лого, мирна, стабилна и не е лесно да се навалите, лесно да ги споделат сите храна. ► Во изборот на големината, ве молиме да се измери големината на вашето биро врвот прво, и разликата во цената помеѓу вкупната големина на плочата и биро врвот големина треба да биде 40-50cm/15-20in. ■ Мрзливи сузан плочата е совршен додаток за хотели, кујна ресторани, големи јадење места, и дава многу удобно јадење искуство. ■ Големина избор препораки : големината на масата треба да биде поголем од плочата големина (дијаметарот) на за 40-50cm.Бидете сигурни дека постои простор за 20-25 см од надворешната страна на масата да се одржи на прибор за јадење. ■ Опис на производот: име на Производ : Мрзливи Сузан Плочата Материјал : Калено стакло во Боја : Црна Димензии : 60cm,70cm,80см,85cm,90cm,100cm,110cm,120cm Дебелина : 8 mm Карактеристики : Мазна површина, здрав, висока температура отпор, ротација е стабилен и се нервира не е лесно никаква бучава, лесно да се чисти и одржува.Пакетот вклучува : Плочата × 1 ■ Совети : Овој производ содржи само плочата, не вклучувајќи и други производи на сликата.Поради посебни ивица процесот на производи од стакло, со големина на плочата ќе има некоја грешка од околу 0-3cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..