• Свеж
САКАТЕ ЏВАКАЊЕ Латекс Куче Писклив Џвакање Играчки, Oink Oink Свиња 8.3 со Аква точка Полнети со Памук.
zoom_in

САКАТЕ ЏВАКАЊЕ Латекс Куче Писклив Џвакање Играчки, Oink Oink Свиња 8.3 со Аква точка Полнети со Памук.

DEN 359.52

Од стока
check Во продавницата

Нема штетни хемикалии како BPA, олово, или phthalates.Полнети со памук, кои скокаат назад лесно.Посебни oink квичат.Погодна за средни или големи кучиња.Додека кучињата си играат, ве молиме во рамките на вашите надзор.

Вака можеби ќе ви се допадне..