• Свеж
Suddora Добредојдовте на Прекрасен Лас Вегас Заострените Headband
zoom_in

Suddora Добредојдовте на Прекрасен Лас Вегас Заострените Headband

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Супериорен Влага Менаџмент - Секој headband е направен со нашите Перформанси Мешавина материјал за да се обезбеди максимална breathability и фитил далеку пот.Широк / Дебела Покриеност - Ова headband има 3.5" покривање и е совршена за под шлемови, заштита на главата од сонцето и многу повеќе.Напредни Не се Лизга Технологија - Нашите заострените headbands остане во место!Откако ќе се стави на тоа, тоа е за целото тренингот!.Suddora Квалитет - Секој headband е отпечатена, се сече и се sewed од најдобрите занаетчии и craftswomen.Повторното користење - Одлично за модата, за да се задржи вашата коса назад во текот на денот настани и активности/спортови како кошарка, фудбал, јога, и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..