• Свеж
DCX060F1M0AB Американски Стандард/Trane ОЕМ Термостат Граница Вклучите
zoom_in

DCX060F1M0AB Американски Стандард/Trane ОЕМ Термостат Граница Вклучите

DEN 2397.60

Од стока
check Во продавницата

Американскиот Стандард / Trane OEM / Услуга Прво ОЕМ Компонента.Термостат / Граница Вклучите.Единица Специфична Компонента , НЕ Универзална / Општ Објект.Види Опис Подолу за Дополнителни Информации.Го заменува / Supersedes : THT01220 THT-01220 THT1220 THT-1220 THT2435 THT-2435 THT02435.

Вака можеби ќе ви се допадне..