• Свеж
салфетка носителот Нерѓосувачки Челик Хартиена Крпа Носителот Удар-Слободен Крпа Рек Ѕид Монтирани Ролна Хартија се Залагаме За Бања, Кујна Складирање Додатоци (Б
zoom_in

салфетка носителот Нерѓосувачки Челик Хартиена Крпа Носителот Удар-Слободен Крпа Рек Ѕид Монтирани Ролна Хартија

DEN 3156.72

Од стока
check Во продавницата

Крпа удар-слободен крпа решетката може да се користи за чување и прикажување на пластични заврши, кеси за отпадоци, крпи, хартија за крпи, итн.Ѕидот монтирани ролна хартија застане е лесно да се инсталира опремени со завртки, и не е потребно дупчење го прави брзо и лесно да се постави.Книжно марамче носителот карактеристики мазна површина и парична казна изработка кој е лесно да се избрише и се мијат.Крпа решетката е компактен и не заземаат многу простор, погоден за употреба во купатило, кујна, дневна соба, итн.Оваа хартиена крпа држачот е изработен од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Оваа хартиена крпа држачот е изработен од 304 од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Крпа удар-слободен крпа решетката може да се користи за чување и прикажување на пластични заврши, кеси за отпадоци, крпи, хартија за крпи, итн.Ѕидот монтирани ролна хартија застане е лесно да се инсталира опремени со завртки, и не е потребно дупчење го прави брзо и лесно да се постави.Книжно марамче носителот карактеристики мазна површина и парична казна изработка кој е лесно да се избрише и се мијат.Крпа решетката е компактен и не заземаат многу простор, погоден за употреба во купатило, кујна, дневна соба, итн.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина : 28x3.5x10.5cm.Пакет се Вклучени : 1 x Хартиена Крпа Држачот.1 x Traceless Налепница.2 x Завртки.Совршен за тоалет, кујна, дневна соба, спална соба, ресторан и тоалет.

Material:
Stainless steel.
Size:
28x3.5x10.5cm.
Package Included:
1 x Paper Towel Holder. :
1 x Traceless Sticker. :
2 x Screws. :
Perfect for restroom, kitchen, living room, bedroom, restaurant and toilet :

Вака можеби ќе ви се допадне..