• Свеж
Vainbutry 2 парчиња Љубов Срцето Платно Креативни, Смешни Сликарство, Цртање Одбор за Жена Човек (Ширина 20Cm)
zoom_in

Vainbutry 2 парчиња Љубов Срцето Платно Креативни, Смешни Сликарство, Цртање Одбор за Жена Човек (Ширина 20Cm)

DEN 624.00

Од стока
check Во продавницата

Материјал : дрво и памук.Големина : прибл. 20 x 20 x 1,5 см.Дрво и памучен материјал е многу издржливи, можете да ги користите за долго време.Љубов срцето дизајн со исклучителна детали прави забава и креативна.Можете да се создаде многу уметнички дела ви се допаѓа, па можете да направите некои цртање подароци за себе или за вашите пријатели итн.Description The предмети се 2pcs цртање плочи, изработени од дрво и памучни материјали, тие се издржливи.Можете да ги користите за да креирате многу уметност работи што ви се допаѓа.Такви смешни и убава цртеж одбори ќе додадете повеќе интерес за вас.Совршен за маж или жена итн.- Професионални цртање одбори, можете да уживате во среќни и смешни уметност време.2 x цртање одбори.

Вака можеби ќе ви се допадне..