• Свеж
WJCCY Веѓа Пинцети Автоматски Стигнале Коса Совет Лице Отстранување на Влакна Веѓа Тример Eyelash Клип Шминка Алатка (Боја : Б)
zoom_in

WJCCY Веѓа Пинцети Автоматски Стигнале Коса Совет Лице Отстранување на Влакна Веѓа Тример Eyelash Клип Шминка Алатка

DEN 3181.44

Од стока
check Во продавницата

Веѓа средување на алатки; автоматско веѓа клипови; убавината клипови; шминка алатки; убавината tools.Користете добар челик, уредни вилици, светли бои на површината。.Младоженецот веѓите, ги собереш мали објекти и други влакна, како што се лажни трепки и двојно eyelid налепници.Дали нејзиниот удирање веѓите или брада, пазувите на косата, косата или парична казна пената, тоа може да биде лесно извлечен。.Притиснете за да се стегне, брзо се повлекол, и автоматски да се повлече веѓите。.Веѓа средување на алатки; автоматско веѓа клипови; убавината клипови; шминка алатки; убавината tools Use добар челик, уредни вилици, светли бои на површината。Младоженецот веѓите, ги собереш мали објекти и други влакна, како што се лажни трепки и двојно eyelid налепници.Дали нејзиниот удирање веѓите или брада, пазувите на косата, косата или парична казна пената, тоа може да биде лесно извлечен。Притиснете за да се стегне, брзо се повлекол, и автоматски да се повлече веѓите。Таписерии и компактен, лесен за носење, удобно во рака。Заштита на четка главата, чиста и хигиенски исправна, не е лесно да се падне。Автоматско стигнале веѓа clip Color : црна/pink Product должина : 9.2 CMPacking : 1 *веѓата средување на knife Please се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Пластовидно Организатор Фиоки.

Вака можеби ќе ви се допадне..