• Свеж
ПУМА Алфа Мини Ранец Црна Една Големина
zoom_in

ПУМА Алфа Мини Ранец Црна Една Големина

DEN 1439.76

Од стока
check Во продавницата

5 in Handle се Откажат : 3.На извезена бренд име вклучени во пред и бренд лого хардвер плакета гарантира вистинитоста за високото производ вредност.Дизајниран со главен двојна zip оддел за вашиот помали essentials што сакате да се донесе со вас било каде.АВТЕНТИЧНИ УДОБНОСТ.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ранец вклучува веб дестинации се справи, и двоен прилагодливи рамо ремени за својата погодност.Или, ако повеќе преносливост е вашиот приоритет, ПУМА ракавица кутија кеси за мажи мешавина улица стил со високи перформанси облека.Пума е најдобро познат по своите трајни производи и сигурно, оваа мини ранец нема да ве разочараме.5 во Тежина : 9 oz For најголем избор на раце-слободен стил, за да се подготви да се движат низ светот со ПУМА ранци за мажи.Дизајниран со главен двојна zip оддел за вашиот помали essentials што сакате да се донесе со вас било каде.Изградени со квалитет за најголем избор на раце-слободен стил, за да се подготви да се движат низ светот со ПУМА ранци за мажи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Вака можеби ќе ви се допадне..