• Свеж
Dogggy Домаќинство Декорација Ткиво Кутија СТП Кожа Ретро Домаќинство Канцеларија Правоаголна Ткиво Хартија Носителот Кутија Корица дело Салфетка за Носител со Рет?
zoom_in

Dogggy Домаќинство Декорација Ткиво Кутија СТП Кожа Ретро Домаќинство Канцеларија Правоаголна Ткиво Хартија Носителот

DEN 1032.72

Од стока
check Во продавницата

Чиста, consice и модерен дизајн е совршена за домашни куќа и користење, ова е недостасува парче во вашата соба дизајн кои ќе се надополнуваат сите внатрешни оркестарот.Ретро и практичен начин да ги зачувате вашите ткива и се чува блиску до рака.Лесно да се празни и повторно да се пополни со база размавта.СТП Кожа материјал го прави атрактивен цврсти и издржливи.Опфатени со висок квалитет СТП faux кожа;ретро цвет во средината површина од кутијата се направи тоа елегантен и класичната.Погоден за : ресторан,канцеларија,апарати за домаќинство,автомобилската,hotel соба е ткиво складирање консолидација,го прави вашиот простор tidier.Се сигурни да додадете декоративни на допир на секој од вашиот животен простор.Опис : Ова е ретро и parctical ткиво држач за вашиот лесен живот.Направени на СТП Кожа matrials.Тоа е атрактивна цврсти и издржливи.Спецификација : Материјал : СТП Кожа +MDFColor : Црна со ретро flower Size е 25x13.5x9.5cm(9.8*5.3*3.7 инчи)Пакет се вклучени : 1*Ткиво holder It е добар подарок за дом, канцеларија, и автомобил.Совршен за повеќето маси, ноќ стои, десктоп, countertops во кујната, vanities и бироа, дневната соба во вашиот секојдневен живот.Тоа е голем подарок идеја за housewarming, куќа декорација, итн.

Material:
PU Leather +MDF
Color:
Black with retro flower
Size is 25x13.5x9.5cm(9.8*5.3*3.7 inch) :
Package included:
1*Tissue holder :
It's a good gift for home, office, and car. Perfect for most tables, night stands, desktops, countertops in kitchen, vanities and desks, living room in your daily life. It is a great gift idea for housewarming, house decoration, etc. :

Вака можеби ќе ви се допадне..