• Свеж
KaKaDz Безбедност Анти Лизга Туш Рачка, помош да се Справи со Морон Посигурна Потпора на Парапет Бања Туш Двојно Заклучување Вшмукување Чаша Додаток Помогне Бања Рачк
zoom_in

KaKaDz Безбедност Анти Лизга Туш Рачка, помош да се Справи со Морон Посигурна Потпора на Парапет Бања Туш Двојно

DEN 952.08

Од стока
check Во продавницата

Издржлив, безбеден и отпорни на абење. Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во текот на капење процес. Лесно да го инсталирате, може да прикачена на ѕид цврсто и имаат силна губење на капацитетот. - Тоа може да биде инсталиран во бања, када или тоалет, спречите случајно паѓа, обезбеди безбедност. Погодна за семејствата со стари лица и деца.Спецификација : Материјал : ABSColor : Како слики shown Size : Прибл.29.4 x 9.6 x 8cm Package Вклучува : 1 * Морон се Справи.

Material:
Color:
As the pictures shown :
Size:
Approx.29.4 x 9.6 x 8cm :
Package Includes:
1 * Sucker Handle :

Вака можеби ќе ви се допадне..