• Свеж
HTTWJD Парапет,од Нерѓосувачки Челик Бариера-Бесплатно во Стариот Човек Директно се Справи,Ѕид-Монтирани Крпа Багажник,Погоден за Бања,Када/a/38Cm
zoom_in

HTTWJD Парапет,од Нерѓосувачки Челик Бариера-Бесплатно во Стариот Човек Директно се Справи,Ѕид-Монтирани Крпа Багажник,Погоден

DEN 4910.40

Од стока
check Во продавницата

♛【Практични】 Применливи за Бања,Stairwell,Коридор,исто Така, Може да Се Користи за да се Откажам Крпи,поудобно и да се зачува Простор. ♛【Материјал】 Направени од не ' Рѓосувачки Челик,Трајни,Длабоко Рѓа-Доказ,150 Kg Товарот,Избалансирани Капка-Доказ. ♛Поддршка Железнички Fastens на Ѕидот Веднаш до Тоалет,Туш Или Када,за Да им Даде на Корисник Нешто за Стабилизирање на Нивното Движење. ♛На Земи Железнички Помага да се Обезбеди Дополнителна Поддршка и Стабилност Веднаш до Вашиот Тоалет,Лесно да се Вклопи. ♛Поддршка Железнички Обезбедува Сигурност и Доверба на Корисниците со Тешкотии Enteor Излегување Туш,има Земи Бар за Дополнителна Потпора и Поддршка.

Вака можеби ќе ви се допадне..