• Свеж
САД #1 PANA Вулкан во Облик на Ноктите Карбид Бит - 3/32 - на Еден Начин (Екстра Крупни, Сребро)
zoom_in

САД 1 PANA Вулкан во Облик на Ноктите Карбид Бит - 3/32 - на Еден Начин (Екстра Крупни, Сребро)

DEN 275.76

Од стока
check Во продавницата

Количина : 1 PCS l Боја : Сребро l 3/32" месо тело Големина l Ронки : Екстра Крупни.PANA Професионални Вулкан Помине Карбид Малку Еден Начин на Употреба.Работи Добро и во Обратна или Напред Насока.Со Овие Неверојатни Помине Вежба Битови-Можете Да го Изостри/Мелење/Neaten/Издлаби/Smoothen/полски/Преструктуирање/, исто така, ги тргнеме на Гел на Ноктите или да се Натопи во Прав Помине и доградба на Акрилни Нокти, многу Брзо и Ефикасно.Направени со Сребро Карбид - Здрав, Силен и долготраен и тоа е трајни производи за вашите нокти.Оваа Алатка може да се користи на многу начини, лесно е да се користи и лесно да се грижи за/ во Оваа точка може да се стави настрана за складирање или во вашиот ноктите снабдување сад.На Трајни Помине Вежба битови се Совршено Дизајнирани за различни usages - Совршени за на доградба на Акрилни/Гел Ноктите/Прав Ноктите.Погоден за Професионална употреба или Лична употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..