• Свеж
Petlou Празник Кадифен Куче и Мачка Играчки, Животински Колекции, со Мулти-Крцка и Чупка Хартија
zoom_in

Petlou Празник Кадифен Куче и Мачка Играчки, Животински Колекции, со Мулти-Крцка и Чупка Хартија

DEN 366.00

Од стока
check Во продавницата

Два слоја од издржлив материјал за дополнителна цврстина.Пункција доказ squeaker секогаш чува на squeaking,плус Чупка хартија звуци за дополнителна забава.Екстра Мек кадифен материјали со екстра омекне завршувањето дава играчки многу мазна рака-се чувствуваат и добар квалитет.Фенси Бараат да се донесе прекрасно искуство за домашни миленици.Совршен Подарок за двете миленичиња и деца за одмор.Ние веруваме дека доброто производи треба да кисна повеќе поздрав,побезбеден и повеќе да се забавуваат во целиот живот на вас и вашето домашно милениче,тие треба да ги инспирира да се обиде нови и различни нешта, ве охрабруваме да се откријат нови промени со вашиот кожен пријател.Pet Lou GNOME ПРАЗНИК Кадифен серија треба да се идеален избор за вашето домашно милениче за време на одмор.Уникатен дизајн и висок квалитет ќе донесе прекрасно искуство за вас домашни миленици.Родители внимавајте ако има деца во куќата, можеби ќе треба повеќе од еден.

Вака можеби ќе ви се допадне..