• Свеж
Пред Се Протегала Плетење На Косата 30 Инчен 8 Пакети/Многу Професионални Лесно Плетенка Чеша Слободни Yaki Коса Текстура Топла Вода Поставување Синтетички Долга Пле?
zoom_in

Пред Се Протегала Плетење На Косата 30 Инчен 8 Пакети/Многу Професионални Лесно Плетенка Чеша Слободни Yaki Коса

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Пакет спецификации:30 Инчен x-pressions плетење на косата пред се протегала 8 компјутери/многу ,1 пакет за 100g и некои симпатична на коса и накит.Губење на Материјал : Плетење на косата пред се протегала направени со висок квалитет, пламен-retardant синтетички влакна, yaki текстура и се чувствуваат мека како човечка коса,без мирис,лесна, куп-помалку, чеша слободни,многу здрава, природен изглед завршува.Тоа ќе биде од голема вредност за вашите пари.Лесен за инсталација : екстензии На косата е пред се протегала за професионални плетенка, заштедите многу повеќе време да плетенка и да ја инсталирате,топла вода поставување,може да се кутија DIY плетенки,капчиња коса,конска опашка,бухти или senegalese пресврт капчиња косата, како ви се допаѓа.Најдобар подарок за hairstylist : Зачувајте ги вашите hairstylist и себе си време со нашата pre-протегала плетење на косата,пред се протегала коса значи, се протегала на тоа е max должина и до крајот да се знае точно она што должина ќе се работи со.Топла Вода Поставка : Можете да го промените пред се протегала плетење на коса стилови многу лесно со потопување во топла вода(80℃/175℉).може да се прават плетенки капчиња косата, како ви се допаѓа.Пред се протегала, пердувести, пред се повлече, продолженпроизводот нудат ист квалитет со варијанса во боја опции.Пред се протегала на косата е кога ќе се земе косата и истегнување на насоки, така што краевите на косата пакет не е тапа уште заострените за да се постигне убав крај погледнете што го гледате на повеќето плетенка стилови. 8 пакети (Обично 6~8 пакети е доволно за целосна главата )+10 компјутери монистра за фризура декорација.Се погледне за најдобри резултати, консултирајте се со вашиот стилист.Тип на производ : Плетење на косата.Коса Должина : 30 Инчи.Губење на Тежината : 95~100g/пакет,8 пакети/многу.Боја на коса : #1 B,#1 B/27,#1 B/30(друга боја е наскоро).Губење на Материјал : Квалитет ниска температура влакна синтетички влакна.Покажува чекор со пред-протегала коса за плетенка стилови може да ви помогне да заштедите време во првично време и стилист заврши знае точно она што должината тие се работи со.Кога велиме "што должината тие работат со" пре-протегала коса значи, се протегала на своите max должина.Зачувај вашиот hairstylist и себе си време со нашата pre-протегала плетење на косата.Пред-протегала коса е разреди по и конусни од завршува за една убава завршница.Одлична за сите типови на заштитна стилови на косата.Ве молиме овозможи мало боја варијанта, поради различни монитори.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.Пред се протегала, пердувести, пред се повлече, продолженпроизводот нудат ист квалитет со варијанса во боја опции.Пред се протегала на косата е кога ќе се земе косата и истегнување на насоки, така што краевите на косата пакет не е тапа уште заострените за да се постигне убав крај погледнете што го гледате на повеќето плетенка стилови.Тип на производ : Плетење hair Hair Должина : 30 Inches Hair Тежина : 95~100g/пакет,8 пакети/lot Hair Color : #1 B,#1 B/27,#1 B/30(друга боја е наскоро)Губење на Материјал : Квалитет ниска температура влакна синтетички влакна. .Пред се Протегала за Професионални Плетенка.Чеша Слободни,Мека,Ултра-Светло & Метежот Слободни.Природен Изглед на Завршува,Лесно Заклучување за Плетење.Вид Забелешка.Ве молиме овозможи мало боја варијанта, поради различни monitors Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..