• Свеж
Лил кактус Бебе & Деца Момчиња Везени Едно Парче Shortall Џон Џон
zoom_in

Лил кактус Бебе & Деца Момчиња Везени Едно Парче Shortall Џон Џон

DEN 791.76

Од стока
check Во продавницата

Копче затворање.Машина За Миење.Сигурни да се биде вашето момче е омилена облека.Лесен, удобен, и е подготвен да игра.Богатиот вез и smocking; трим акценти; координирање на 2-копче за затворање на големината корекција; прилепува за лесно пелена промени.Машина-перат; ладна вода, се мијат & собори сува.Лизга вашиот расте никне во Лил Кактус' smocked креации за изгледа жив, со сите шарм на минатото дена.Класично Симпатична!Тој ќе биде неодолива во оваа ажурирани и симпатична краток едно парче.Нови Дизајни оваа година функција безвременски памук ткаенини кои се удобни и лесни.Поставен вез на smocking е сигурен да го направи горд (и да ти насмевка!!!).Внимателен декоративни намали и прилагодливи копчиња за големината донесе квалитетот на денови поминаа страна.Вашиот момчето ќе биде совршено облечени (и камера подготвени!) за секоја авантура.

Вака можеби ќе ви се допадне..