• Свеж
Игра Ранец Дечко и Девојка Bookbags Лесен Водоотпорен Патување Ранци Погоден за Тинејџерите Studentsitable за Тинејџерите Студентите .
zoom_in

Игра Ранец Дечко и Девојка Bookbags Лесен Водоотпорен Патување Ранци Погоден за Тинејџерите Studentsitable за Тинејџерите

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 16.5 x 11.5 x 5 во.направени од високо квалитетни материјали и исклучителна crdftsmanship.Има подобра абење отпор и отпорност на вода.Здрав врвот се справи со рака, лесна-за-прилагодување на рамо, рака, ергономски и удобно назад перница, мазна и ' рѓа-доказ двонасочна патент.Најдобар Подарок Идеи Практични Роденден Подароци И Функционална Подарок За Оние Кои Одат На Училиште, Да Патуваат И Да Работат.За Вашите Деца, Мајка, Татко, Најдобри Пријатели, Неа Или Него.таму ќе биде добро направен меѓу нас молив случај за вас, како подарок.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.

Вака можеби ќе ви се допадне..