• Свеж
Водич Опрема Кавер-Кошули за Мажи, Копчето До Кошули Долг Ракав Маскирна за Лов
zoom_in

Водич Опрема Кавер-Кошули за Мажи, Копчето До Кошули Долг Ракав Маскирна за Лов

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук/полиестер.Копче затворање.СУПЕРИОРЕН се ВКЛОПУВААТ : Водич Опрема кавер-долг ракав кошула за мажи е одлична за мешање со дрвја и грмушки, па може да се ловат повеќе стратешки и sneakily на игра.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Ова копче нагоре прави одличен прилог на вашето маскирна облека поради тоа е издржлив и удобно 60/40 памук и полиестер ткаенини.Тешко е доволно за редовно злоупотреба и тивко доволно за да не се исплашат далеку игра.КОПЧЕТО ГРАДИТЕ ЏЕБОВИ : Безбеден вашиот essentials со овој mens копчето до кошула со долги ракави.Копче затворање прилепува обезбеди простор за вашите лични предмети кои се обезбедени со нашите цврсто затворена копчиња.ДВОЈНА ЦЕЛ : Лов кошули за мажи често се наменети само да се носи надвор.Овој стилски копчето нагоре стил со Водич Опрема не се направени само за лов на земјата, но исто така и совршено да карпа во сите формални или неформални амбиент.Изгледаат и се чувствуваат стилски, додека време на излагањето на вашиот љубов за на отворено.ЛОВ ЕФИКАСНО : Силна издржлив материјал не е само тешко да се издржи злоупотреба, но исто така е тивка за ловишта.Ловат повеќе стратешки додека тивко неизразен на игра.Тоа е win-win.Се ЛОВАТ СО СТИЛ Овој Водич Опрема кавер-копчето до мешавини и секојдневен носат и љубов за отворено за свежа класичен изглед.Кавер-долги ракави кошули се погодни за ловишта со својата супериорна mossy дабови смеса.Кога не лов, рок на оваа лов кавер-на вечера или на собир да се прикаже себе си како природата човек со стил и самодоверба.Shirt е направен од издржлив, удобно, но тивка 60/40 памук/полиестер ткаенини, дека ќе биде подобро повеќе да го носат.Маица вклучува 2 пространа пред градите џебови, кои доаѓаат со копче затворање на фабрики за полнење да се обезбеди вашите податоци во повеќето заштитна начин.СОЛИДЕН НОСАТ Ние разбираме дека лов бара активност, тоа е причината зошто ние дизајниран нашата облека да се справи со сите тешки и солза од дивината.Ние изградена на ова Копче-Надолу Лов Кошула за момци кои на самото место-и-труп whitetails преку briars и tangles.Момци кои нема да се двоуми да стомак-индексирање преку нечистотија само за да купат себе уште неколку-сто нозе.Без разлика на она што ќе добиете за себе, можете да бидете сигурни оваа кошула ќе им овозможат на вас на вашиот потфат.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ 60/40 памук/полиестер е издржлив, тивко Долго капка опашка останува скриена Две копчето-затворете градите џебови Копчето ракави.

Вака можеби ќе ви се допадне..