• Свеж
Модерната Кристал Лустерот Осветлување K10 Круг Лустерот Виси Pendant Таванот Светлина Тела за Спалната соба, Dinning Соба, Дневна Соба, Кујна
zoom_in

Модерната Кристал Лустерот Осветлување K10 Круг Лустерот Виси Pendant Таванот Светлина Тела за Спалната соба, Dinning

DEN 4319.76

Од стока
check Во продавницата

Висок Квалитет K9 Кристал Лустерот - Висок квалитет K9 кристал, транспарентни боја, одлична светлина трансмисија.Chrome е оближена со метално тело, анти-корозија и влага-доказ, безбедно и издржливи.Сијалица Модел - Ќе треба да се купи 6 E12 светилки(НЕ се Вклучени во пакет), секоја сијалица макс wattage 60 W, редовни напон 110 V, E12 светилки се посветла и повеќе издржливи во споредба со G светилки.Кога ќе се користи dimmable сијалица и компатибилен dimmer прекинувач, таа може да биде dimmable.Модерната Лустерот Големина - Таванот светлина тела со дијаметар 19.68 инчи, погоден за дневната соба и ходникот.Вкупната должина на таванот синџир е 39.4 инчи, може да се прилагоди на должината според вашата желба.Широка Примена - Глам лустерот совршен за спалната соба, трпезарија, ходникот, дневната соба, кујна, бар, aisle, хотел, ресторан, лоби и повеќе.Инсталација Инсталација настава и е вклучен во пакетот.Еднаш ќе се инсталира, пенливо лустерот блеска како дијамант, создавање бескрајни естетски дека ќе стане прекрасен прилог на вашиот дом.Ние нудиме 30 Дена за враќање на Пари s Wattage : 60 W(MAX).

Вака можеби ќе ви се допадне..